Program neexistuje
Program neexistuje
Program neexistuje
Program neexistuje
Kriminálka Miami 15:55 - 16:57 Jedoucí auto zastaví splašený kůň bez jezdce a přivolaná policie poblíž najde tělo mrtvé ženy, která má na krku náhrdelník univerzitního spolku. Kdosi ji podle všeho udeřil do hlavy a pak ji nechal trpět. Na blízkém ranči vysetřovatelé zjistí totožnost mrtvé a pitva prokáže, že žena měla před svou smrtí pohlavní styk... Desátá řada kanadsko-amerického kriminálního seriálu (2011). Hrají D. Caruso, A. Rodriguez, E. Procter, J. Togo, R. Linn, E. La Rue a další.

Odpolední Počasí 16:57 - 17:00
Odpolední Televizní noviny 17:00 - 17:25
Co na to Češi 17:25 - 18:25 Tomáš Matonoha uvádí světově úspěšnou soutěž rodinných týmů, ve které jde nejen o velké peníze, ale i o velkou zábavu (2019). (premiéra)
Ulice 18:25 - 19:30 Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2019). Režie J. Andrle Pořad je opatřen audiodeskripcí (AD). (premiéra, skryté titulky)
Stážista 15:55 - 18:15 (The Intern) Ovdovělý obchodník ze staré školy nastoupí jako stážista do moderní internetové firmy, kterou vede ambiciózní mladá šéfka. USA 2015, komedie. Hrají Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm, JoJo Kushner, Andrew Rannells, Adam DeVine a další. Režie Nancy Meyers Vdovec Ben Whittaker je dokonalý kavalír ze staré školy, který si hýčká sbírku klasických kravat a poctivou koženou aktovku ze 70. let. Za poslední tři roky zjistil, že cestování po světě ani láska syna a vnoučat nedokážou naplnit jeho touhu žít plnohodnotně a být ještě prospěšný. Objeví inzerát moderní internetové firmy, kde hledají stážisty. Dlouho neotálí a chytne se příležitosti. Čeká ho ale přijímací pohovor u zakladatelky módního webu Jules Ostinové, která na jednu stranu dává na odiv tvrdou a rozhodnou slupku manažerky, zaroveň čelí partnerské krizi a snaží se být dobrou matkou pro svou dceru, na kterou bohužel nemá čas. Ben se ocitá v rušném prostředí módního webu, kde se díky svým znalostem a klidu stává oblíbeným kolegou, ale také člověkem, který dokáže pomáhat v pravém smyslu slova. Jules postupem času zjišťuje, že zkušenosti i nadhled Bena je to, co jí chybí při řízení své firmy. (skryté titulky)

Byl jednou jeden polda 18:15 - 20:00 Ladislav Potměšil jako Major Maisner zasahuje aneb koktejl policejní akademie v českém balení. ČR 1995, bláznivá komedie. Dále hrají Rudolf Hrušínský ml., Simona Krainová, Miroslav Moravec, Jana Synková, Jaroslav Sypal a další. Režie Jaroslav Soukup Náčelník policejní školy major Václav Maisner je fandou amerických filmových komedií o policejní akademii, a tak se rozhodne školu co nejvíc přiblížit svému vzoru. Připraví nové osnovy a nutí podřízené tvářit se stejně jako postavy v jeho oblíbených filmech. Na začátku školního roku vítá nové studenty. Poté mu náměstek ministra vnitra sdělí informaci, že jeden z nováčků je agentem FBI a na základě jeho hodnocení bude major buď povýšen, nebo degradován. Zatímco se Maisner pokouší agenta objevit, jeho zástupci - mohutny poručík Kuře a drobný poručík Hrubec - těžko zvládají výcvik podle jeho osnov. Situace se zkomplikuje, když patolog Slavíček při vyučování omdlí poté, co ho mrtvola na pitevním stole chytne za ruku. Přestože to byl jen Maisnerův kanadský žertík, Slavíček skončí v blázinci. Později odtud uprchne a zorganizuje loupež v bance, kde právě poručík Kuře vybírá peníze na výplaty? (skryté titulky)
Mistři zastavárny X (23,24) 15:40 - 16:30 (Pawn Stars X) Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem "The Old Man" Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladatelem (a nynějším bossem) je jeho syn učinkují Rickuv syn (a pravděpodobně budoucí boss) Corey "Big Boss" Harrison a Coreyho kamarád Austin "Chumlee" Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejruznějších předmětu od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem. Desátá řada americké reality show (2013) 25 min

Kobra 11 IX (2,3) 16:30 - 18:30 Kriminální komisař Lambertz byl pro nedbalost, která zpusobila smrt mladé dívky, předčasně penzionován. Zatrpklý muž teď kdekoho podezírá a slídí kolem domu svého nového souseda Kramera, protože se mu zdá, že ho v noci navštěvují podivní lidé. Policie na jeho popud provede v Kramerově domě domovní prohlídku, ale nic podezřelého nenajde. Jen v garáži je napul rozmontovaný veterán Ford Mustang, o kterém Kramer tvrdí, že je to model 63, a pár modrých střepu. Technik Hartmut Semirovi a Tomovi vysvětlí, že Ford Mustang se začal vyrábět až v roce 67 a v modrých střepech pozná zbytky UV lampy. Tím se Semir s Tomem dostanou ke starým případum krádeží aut a k překvapivému zjištění... Německý krimi seriál (2005). V hlavních rolích Erdogan Atalay, René Steinke, Charlotte Schwab a Carina N. Wiese.
Mistři aukcí V (13,14) 18:30 - 19:25 (Auction Hunters V) Po celé Americe se dennodenně pořádají tisíce aukcí, na kterých se draží věci z opuštěných skladu. A právě tyto akce se staly lukrativním byznysem pro ty, kteří vědí, co hledat, levně to nakoupit a někde jinde velmi výhodně prodat. Allen Haff a Ton Jones spolu tyto aukce objíždějí a cestují po celé Americe jen kvuli nim. V tomto byznyse patří k nejlepším. Pokaždé mají jen pár vteřin, aby se rozhodli, jakou hodnotu dražená věc má, a pokud se jim povede aukci vyhrát, dokážou vydraženou věc velmi výhodně prodat. Čím delší je historie konkrétní věci, tím větší cenu za ni dostanou. Pátá řada oblíbené reality show USA (2014)
Kutil Tim VIII (2-5) 14:30 - 16:25 Randyho přítelkyně Lorren vyhrála z několika stovek přihlášených adeptu studijní pobyt na Kostarice, kde bude mít jedinečnou možnost prozkoumat přírodu. Randy byl do tohoto programu také přihlášen, ovšem to štěstí neměl, a tak zustává doma. Když se však znenadání Randymu naskytne možnost odjet na dvanáct měsícu na Kostariku s Lorren, neváhá ani minutu a nabídku přijímá. Jill a Tim však budou jiného názoru. Osmá řada amerického seriálu (1998). Hrají T. Allen, E. Hindman, R. Karn, P. Richardson, T. N. Smith a další.

Děda se závazky (13-15) 16:25 - 17:45 Jimmyho restaurace příliš neprosperuje. Annelise mu vyčítá, že by dřív udělal cokoliv. Jimmy tedy pozve hvězdu Chasona a kvuli němu uspořádá večer ve stylu 80. let. K menu patří i guacamole s přípravou u stolu zákazníku. Chason dorazí a Jimmy mu chce splnit všechna přání, aby se na sociálních sítích objevil pochvalný tweet. Plán se nezdaří a Jimmy přizná, že už není takový, jako dřív.
Přátelé IX (15-19) 17:45 - 20:10 Joey dostal nabídku role ve hře uváděné na Broadwayi úspěšným režisérem. Phoebe a Ross jsou přepadeni na ulici. Z drsného útočníka se nakonec vyklube známý Phoebe, s nímž se kamarádila, když jí bylo čtrnáct let. Chandler si našel zaměstnání v reklamní agentuře. Zpočátku se cítí poněkud ztracený, protože je obklopen samými studenty. Svým bláznivým nápadem zaujme šéfa a získává lepší práci. Devátá řada amerického komediálního seriálu (2002). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další.
Komisař Rex VI (10) -ST -W -HD 15:30 - 16:35 V podzemních katakombách vídeňského kostela je při pronásledování tajemného muže zastřelen policista. Vyšetřování vraždy se ujímá komisař Brandtner... Německý kriminální seriál (2000). Hrají G. Burkhard, H. Weixelbraun, M. Weinek a další

Odpolední zprávy 16:35 - 16:50
Policie v akci 16:50 - 17:50 Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc (Premiéra)
Prostřeno! 17:50 - 18:55 Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun! (Premiéra)
VELKÉ ZPRÁVY 18:55 - 19:40 Česko živě! (Premiéra)
Americký chopper 15:55 - 16:55 Paul Teutul a jeho synové vyrábějí ty nejvíc cool motorky na míru. Vyžaduje to nejen dobrý nápad a zručnost, ale hlavně pevné nervy. K peprným slovům a šťavnaté hádce totiž pánové nikdy nemají daleko... Americký seriál (2004 - 2005). Dále hrají P. Teutul jr., M. Teutul, M. Rowe a další

Top Gear IV 16:55 - 18:00 Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů. Britský magazín (2004). Moderují J. Clarkson, J. Dawe, R. Hammond a další
COOLfeed 18:00 - 18:10 Tvoje voblíbená bedna tě hodlá krmit pořádným žrasem. COOLfeed - to je každodenní nášup novejch repek, minipořadů a tipů ze všech témat, který tě zajímaj (Premiéra)
Simpsonovi 18:10 - 18:40 Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1996 - 1997)
Simpsonovi 18:40 - 19:10 Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (1996 - 1997)
Ranč Heartland 15:15 - 16:10 Pro mladou Amy je ranč Heartland domovem už od útlého dětství. Zdědila nadání své matky a rozumí koním jako málokdo. Když vše změní tragická nehoda, musí se spolu s otcem a sestrou nejen postarat o ranč, ale i znovu uvěřit v lepší časy... Kanadský rodinný seriál (2007). Hrají A. Marshallová, M. Morganová, S. Johnston, Ch. Potter a další

Slepá láska 16:10 - 17:10 Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její hendikep a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? Mexická telenovela (2017) (Premiéra)
Slepá láska 17:10 - 18:10 Krásná, avšak chudá Marina se narodila slepá. Bude její hendikep a společenský status překážkou v lásce k bohatému Albertovi? Mexická telenovela (2017) (Premiéra)
Tisíc a jedna noc 18:10 - 19:00 Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... Turecká telenovela (2006). Hrají B. Korelová, H. Ergenç, T. Flodrun, T. Incerová a další
Divočina žije 15:40 - 16:45 Jižní Afrika je místem s několika přírodními rezervacemi, kde se lidé pokoušejí chránit různé unikátní druhy zvířat. Daří se zde tvorům, kteří byli na pokraji vyhynutí... Jihoafrický dokumentární seriál (2017)

Příběhy středomořského lesa 16:45 - 17:50 Středomoří je jednou z biologicky nejrozmanitějších oblastí, kde žije nepřeberné množství živočichů a rostlin. Během života se jejich cesty dramaticky protínají. Každý z nich může vyprávět svůj příběh... Německý dokument (2018)
Nejpodivnější divy světa 17:50 - 18:55 Prozkoumejte spolu s tvůrci nejpodivnější záhady světa. Možná, že pod lupou nejsou tak tajemné, jak se na první pohled zdá... Britský dokumentární seriál (2016)
Neohrožený medojed 18:55 - 20:00 Osmnáctiměsíční sameček medojeda kapského se vydává poprvé sám vstříc nástrahám života v pustině střední Namibie... Americký dokument (2016)
Snila jsem o Africe 15:45 - 18:10 Rozvedená Kim Basingerová se synem si plní celoživotní sen, když se s novým manželem přestěhuje do Afriky. Ale život tam nepřináší jen krásné chvíle... Americký film (1999). Dále hrají D. Craig, V. Perez, E. M. Saintová a další. Režie H. Hudson (110 min)

Konec snění 18:10 - 20:00 Julie a její tři kamarádky ze střední školy musí splnit řadu obtížných a mnohdy lehce ponižujících úkolů, aby získaly vysněné místo u fontány v obědovém parku - a možná i kluka snů. Na této cestě se rozhodně nebudou nudit... Americká komedie (2004). Hrají A. Vegová, M. Booremová, B. Larsonová, S. Huntington, J. Lynchová a další. Režie J. Nussbaum
Jak jsem poznal vaši matku 16:00 - 16:30 Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pr Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pravé. Po svém boku má zkušeného návštěvníka baru Barneyho, starého mládence z přesvědčení s velkou zásobou balících triku a taktik. Skrz sérii vzpomínkových prostřihu si Ted připomíná dny svobody, slasti i strasti randění a hledání té opravdové lásky.

Jak jsem poznal vaši matku 16:30 - 17:00 Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pr Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pravé. Po svém boku má zkušeného návštěvníka baru Barneyho, starého mládence z přesvědčení s velkou zásobou balících triku a taktik. Skrz sérii vzpomínkových prostřihu si Ted připomíná dny svobody, slasti i strasti randění a hledání té opravdové lásky.
Jak jsem poznal vaši matku 17:00 - 17:30 Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pr Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pravé. Po svém boku má zkušeného návštěvníka baru Barneyho, starého mládence z přesvědčení s velkou zásobou balících triku a taktik. Skrz sérii vzpomínkových prostřihu si Ted připomíná dny svobody, slasti i strasti randění a hledání té opravdové lásky.
Jak jsem poznal vaši matku 17:30 - 18:00 Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pr Komediální seriál založený na vyprávění o minulosti Teda o tom, jak se zamiloval. Když se Tedovi nejlepší přátelé Marshall a Lily konečně rozhodnou vzít, přiměje ho to k hledání té Pravé. Po svém boku má zkušeného návštěvníka baru Barneyho, starého mládence z přesvědčení s velkou zásobou balících triku a taktik. Skrz sérii vzpomínkových prostřihu si Ted připomíná dny svobody, slasti i strasti randění a hledání té opravdové lásky.
Moje rodina 18:00 - 18:40 Když se Abiin otec rozhodne znovu oženit, požádá Bena, aby mu šel za svědka. To ale není nejchytřejší tah, hlavně když rozlučku se svobodou dostane na starosti Nick. S rodinou Harperu přicházejí další změny a názorná ukázka toho, že i dysfunkce muže být zábavná.
Moje rodina 18:40 - 19:20 Dum je v karanténě, protože Roger je nakažlivý. Nick přinese pětimetrového hada. Michael vystřeluje rakety oknem. Další normální týden v rodině Harperových. S rodinou Harperu přicházejí další změny a názorná ukázka toho, že i dysfunkce muže být zábavná.
Rizzoli & Isles 15:55 - 16:45 Aby chytila brutálního vraha, musí se Jane nechat zavřít do vězení... Americký kriminální seriál (2016). Hrají A. Harmonová, S. Alexanderová, J. Bridges a další

Zločiny ze sousedství 16:45 - 17:30 Annabeth Chaseová se tentokrát zabývá případem znásilnění mladé studentky, který se stal před jedenácti lety. Jelikož ke znásilnění došlo pod vlivem drogy, jedná se o trestný čin, který nepodléhá promlčení... Americký kriminální seriál (2006). Hrají J. Seda, J. Finniganová, D. J. Elliott a další. Režie J. G. Hunt
Castle na zabití 17:30 - 18:25 V domě s tajuplnou a vražednou historií je zabit muž, který točil pořad o lovení duchů. Beckettová však na duchy nevěří. Až noční návštěva domu jí prozradí, kde se skrývá pravda... Americký kriminální seriál (2011). Hraji N. Fillion, S. Katicová, J. Huertas a další
Vraždy v Midsomeru 18:25 - 20:15 Inspektor Barnaby řeší případ Annie, která je obviněna z vraždy manželky svého domnělého milence. Ale bylo tomu doopravdy tak? Britský kriminální seriál (2006). Hrají J. Nettles, J. Wymarková, J. Hughes a další. Režie R. Holthouse (Premiéra)
Teleshopping 15:50 - 16:05

Tescoma s chutí 16:05 - 16:10 Dobrá kuchyně a exkluzivní recepty známých šéfkuchařu. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově. Dobrá kuchyně a exkluzivní recepty známých šéfkuchařu. Vaření, stolování, módní trendy a vše kolem jídla - každý všední den na Nově.
Ordinace v ružové zahradě 2 16:10 - 17:25 Alena se snaží utajit před Rytířem, že je těhotná. Jenže Rytíř uvidí nedopatřením Alenin obrázek z ultrazvuku a Jarmila s Emou musejí hodně improvizovat, aby odlákaly jeho pozornost. Hanák se potká s mužem, o kterém je přesvědčený, že byl ve Francii Andreiným milencem. Bude pro něj nelehký úkol ovládnout vztek a žárlivost. Květa musí splácet obrovské dluhy, domlouvají se s Vilíkem, jak zvládnou vydělávat co nejvíce a ještě se starat o Františku. Přitom Jonáš ani Františka nesmějí o problémech, do kterých se rodina dostala, nic vědět. Nové příběhy oblíbeného českého seriálu (2018). Hrají Z. Adamovská, P. Štěpánek, P. Rychlý, R. Fiala, M. Stránský, J. Čenský, M. Zounar, M. Etzler, M. Šoposká a další. Režie M. Kleis (skryté titulky)
Ulice 17:25 - 18:25 Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Puvodní český seriál (2013). Režie K. Hanzlík (skryté titulky) Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Puvodní český seriál (2013). Režie K. Hanzlík (skryté titulky)
Kung Fu Panda 18:25 - 18:50 (Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness) Z dračího bojovníka, obtloustlého a líného pandy Poa, se pod vedením jeho učitele Shifua stal mazák, který je připraven bojovat po boku svých přátel zlu... Další příběhy Kung Fu Pandy Poa, zuřivé pětky a jejich Mistra Shifua. Americký animovaný seriál (2011)
Spongebob v kalhotách 18:50 - 19:15 (Spongebob Squarepants) Námořnická a někdy nesmyslná dobrodružství Spongeboba, nevyléčitelně optimistické, bezstarostné a mluvící mořské houby a jejích přátel, kteří žijí na dně oceánu. Ame animovaný seriál (1999 - 2002)
Soudce Alexandr 15:50 - 17:10 Na obrazovku se vrací spravedlnost v mužské podobě soudce Alexandra. Řešit se budou především peníze. Dluhy, exekuce, zpronevěry, podvody a již brzy také vážnější případy trestního práva. Ublížení na zdraví, krádeže a jiné trestné činy (Premiéra)

Soudkyně Barbara 17:10 - 18:30 Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá ? soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda (Premiéra)
Nebezpečné vztahy 18:30 - 19:25 Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné životní příběhy, které začínaly jako idylka a v troskách končí v našem studiu (Premiéra)
Nikdo není perfektní 15:35 - 16:50 Jak chytrý je český národ? A jak jsou na tom se základními znalostmi české osobnosti?

Vtip za stovku! 16:50 - 17:55 Václav Vydra, Michal Novotný a Ruda z Ostravy uvádějí soutěž o sto tisíc korun
Matlock VIII (17,18) 17:55 - 20:00 Ben Matlock je sympatický, ale velmi drahý obhájce z Atlanty. Najmout si ho však stojí za to, protože vždy najde a předvede porotě logické důkazy, které usvědčí pravého pachatele. Závěr osmé řady amerického krimi seriálu (1993-1994). V hlavních rolích A. Griffith, B. Thayer, D. Roebuck, W. Frost a další Ben Matlock (Andy Griffith) je sympatický postarší právník z Atlanty. Pracuje jako obhájce a za svůj případ si účtuje horentní sumu 100.000 Dolarů. Najmout si jej se ale vyplatí. Svým klientům pomáhá z nesnází. Díky svému nasazení a osobnímu zaujetí každým případem se mu velmi často daří očistit jméno nevinným lidem, kteří byli obviněni z vraždy. Při práci mu pomáhá vyšetřovací tým, který se v jednotlivých sezónách mění. Později s nimi pracuje i Benovy dcery Charlene a Leanne. V soukromí je obyčejným, dobrosrdečným chlapíkem s lidskými slabostmi (je milovníkem hot dogů). U soudu nasazuje svůj šarm a jeho instinkt mu pomáhá přijít na kloub i velmi složitým případům, nakonec vždy nalezne a předvede porotě logické důkazy, které usvědčí pravého pachatele. Seriál se natáčel devět let a získal velkou popularitu, nejen díky sympatickému hlavnímu představiteli, ale také zobrazením prostředí americké justice.
Emilie Richards: Čas odpuštění 15:45 - 17:45 Ze zoufalství kdysi opustila svůj domov na ostrově s nadějí začít nový život. Teď se vrací zpět jako bohatá žena s touhou pomstít se... Německý romantický film (2010). Hrají J. Klinge, P. Brenninkmeyer, G. Dohm, P. Webster, J. M. Köhler, O. Franck a další. Režie O. Dommenget (89 min) Je to deset let, co Julianna Mason odešla z Nového Zélandu a opustila svého muže Sheridana Graye. Jeho rodiče byli od začátku proti jejich vztahu a Julianně udělali ze života peklo. Jejího otce připravili o půdu, a on pak uhořel ve vlastním domě - ze založení požáru byl nařčen Juliannin bratr Trevor. Julianna byla tehdy ve vysokém stupni těhotenství. O dítě přišla, vztah s Greyem byl v troskách. Julianna opustila bez rozloučení ostrov a vydala se hledat nový život. V Kalifornii vybudovala se svým bratrem úspěšnou firmu, stala se majitelkou vinařského retězce, tajně odkoupila majetkové podíly Sheridanových, a nyní se chystá převzetí jejich firmy. Deset let snila o pomstě, ale na místě zjišťuje, že leccos je trochu jinak, než myslela, a že se svým vztahem ke Gayovi není vyrovnaná. Pochopí, že pomsta by jí štěstí nepřinesla...

Clara a Adrian (184,185) 17:45 - 20:00 Byla to její první dětská láska a teď se objevil na Fürstenhofu. Jenže je tu ještě jeho bratr, který se do ní zamiloval. Ale srdce jí nakonec řeklo, koho si vybrat za manžela... Německý romantický seriál (2016-17). Hrají J. Wacker, M. Alberti, A. Milz, L. von Spies, D. Galuba, M. Seefried, A. Hagen, S. Schauer a další (Premiéra)
Program neexistuje
Mixxxer show 15:05 - 17:00

Óčko news 17:00 - 17:05
Óčko hity 17:05 - 17:30
Smartmania 17:30 - 17:35
Óčko hity 17:35 - 19:00
Devadesátky 16:00 - 17:00

Největší hity 17:00 - 20:00
Esmeralda 15:55 - 17:45 Oblíbená mexická telenovela Esmeralda se po dvaceti letech vrací na televizní obrazovky! Jedné noci se narodily dvě děti. Chudý, ale zdravý chlapeček a druhé je holčička, která se zdá být velice slabá. Porodní báb Jedné noci se narodily dvě děti. Chudý, ale zdravý chlapeček a druhé je holčička, která se zdá být velice slabá. Vypadá jako mrtvá a tak porodní bába Dominga spolu s matkou holčičky rozhodnou o výměně dětí. Chlapci dají jméno José Armando Penarreal. Když Dominga přinese miminko k sobě domu, aby našla vhodné místo na pohřbení děvčátka, holčička otevře oči. Vrátit děti je nemožné a tak si Dominga děvčátko nechá a pojmenuje ji Esmeralda, smaragd...

Stefanie 17:45 - 18:50
Pohodové zprávy 18:50 - 19:15
SOUDNÍ SÍŇ - NOVÉ PŘÍPADY 15:30 - 16:50 Soudní případy plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2017). (2017)

Poldové v akci 16:50 - 17:55 Seriál malých příběhu inspirovaných skutečnými policejními zásahy na základě reálných výjezdu. Seriál malých příběhu inspirovaných skutečnými policejními zásahy na základě reálných výjezdu. Seriál TV JOJ se inspiroval policejními zprávami o skutečných policejních zásazích. Policisté řeší od ukradených kol či souseda, kterého pokousal pes, až po podezření z trestných činu loupeže peněz na benzínové čerpací stanici či podvody na seniorech, bitvy a útoky na manžele nebo rodiče. Mnoho případu slouží jako výstraha, jak se nedat podvést či oklamat zloději a takzvanými profesionálními lháři, kteří denně připravují Slováky o majetek a úspory. Jsou to příběhy, které vyvolají úsměv, protože se končí relativně dobře a smírně, jelikož viník si přizná chybu, omluví se, prosí kamaráda, souseda, bratra o odpuštění a dostane jen blokovou pokutu. V seriálu uvidíme mnoho známých hereckých tváří, které se objeví v postavách policistu i okradených, zbitých či jinak poškozených občanu. Slovenský seriál (2016). Režie: Kristína Herczegová, Lukáš Kodoň, Tomáš Roháč Hrají: G. Csinová, J. Predmerský, S. Daubnerová, M. Domonkoš, T. Horváth, A. Šoltés, J. Antálek, M. Málek, A. Palatinusová (2016)
NOVÁ ZAHRADA 17:55 - 19:00 Zahradní architekt Martin Čurda a zahradní realizátor Fero Laššák nezaháleli ani během zimních měsícu. Věnovali se výběru zahrad, které se stanou součástí nových dílu vašeho oblíbeného pořadu. Prošli spolu ruzné části Slovenska, kde navštívili zajímavé a v mnoha případech i netradiční zahrady. Jejich majitelé čekají na návrhy a nápady od Martina a Fera. Diváci se mohou těšit na nové části Nové zahrady, plné zajímavých nápadu, řešení a rad od zkušených odborníku. Slovenská lifestylová reality-show (2017). Účinkují: Martin Čurda, Fero Laššák a další. (2017)